W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj
X

Technologie i marketing internetowy

Polityka prywatności

W Netmaszynie dbamy o ochronę prywatności użytkowników naszych serwisów internetowych. Dlatego przedstawiamy poniżej informacje wyjaśniające zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu www.
Netmaszyna Szczepaniak i Spółka Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie (01-551) przy pl. Inwalidów 20 lok. 10 (Netmaszyna), na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, z późn. zm.) informuje, iż jest administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych. Wypełnienie formularza kontaktowego oznacza przesłanie danych osobowych znajdujących się w formularzu do spółki Netmaszyna.

Dane te będą przetwarzane przez Netmaszynę w celu podjęcia na Pana/Pani wniosek niezbędnych działań związanych z wykonywaniem usług i zawieraniem umów, a także w celu marketingu własnych produktów i usług. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazane przez Netmaszynę wyłącznie do instytucji ustawowo upoważnionych w przypadkach, zakresie i celu określonych przez przepisy prawa oraz podmiotom na rzecz których udzielił/a Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych – o ile taka zgoda została udzielona.

Informujemy, iż na podstawie art.10 ust. 2 ustawy z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.) udostępnienie adresu e-mail oznacza zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej od Netmaszyny informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 wymienionej wyżej ustawy.

 Netmaszyna informuje o przysługującym Pani/Panu na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.

 Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, jednakże ich podanie warunkuje wykonywanie usług oraz czynności marketingowych.

W celu zmodyfikowania lub usunięcia danych prosimy o kontakt pod adresem mailowym: biuro@netmaszyna.pl.